Zostaňme v spojení

+421 917 383 465

info@katmarka.com

Púštna ľalia s. r. o.
Štúrova 23, 08721 Lipany

IČO:53044525

Nie sme platcovia DPH

Svoje recenzie na produkty, služby alebo servis nám môžete písať do komentárov.

6 názorov na “Kontakt”

  1. Dobrý deň, v kamennom obchode sa zatiaľ vyskúšať nedajú (ich cena by rapídne narástla). Jediná možnosť je v Lipanoch – v sídle spoločnosti (okr. Sabinov). V princípe máte 14 dní na ich vyskúšanie v pohodlí domova tak, že si tovar objednáte. Ak Vám nesadnú/nebudete s nimi spokojný/alebo budete mať iný dôvod, pošlete nám ich nepoškodené naspäť (Lipany Slovensko) a ich plnú cenu Vám čo najskôr vrátime.
   Zatiaľ sa nám nevrátili ani jedny, ba naopak, viacero zákazníkov si už objednalo aj druhé či tretie okuliare v momente keď dostali prvé. Miroslav Kaclík

   1. Dobrý deň, je k dispozícii nejaký údaj o priepustnosti svetla v percentách ? U fotochromatických okuliaroch sa tento údaj uvádza.
    Ďakujem vopred za odpoveď.

    1. Dobrý deň,
     tento údaj sa uvedie na vyžiadanie a a je uvedený v každom návode priloženom k okuliarom. Pre forochromatický filter sú hraničné hodnoty priepustnosti v tomto rozsahu: kategória filtra (max. KAT 3 (16%) – min. KAT 1 (48%)) s povolenou odchýlkou (+/- 3%).

  1. Dobrý deň,
   dioptrický klip vyberiete povytiahnutím zo stredovej západky. Nemal by to byť väčší problém. Nie je ani potrebné dávať dole zorník. Skontrolujte len či zosadeniu nebráni nosovka. Prípadne ju upravte tak aby sa klip dal pohodlne uchopiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík