Zostaňme v spojení

+421 917 383 465

info@katmarka.com

Púštna ľalia s. r. o.
Štúrova 23, 08721 Lipany

IČO:53044525

Nie sme platcovia DPH

Svoje recenzie na produkty, služby alebo servis nám môžete písať do komentárov.

8 názorov na “Kontakt”

  1. Dobrý deň, v kamennom obchode sa zatiaľ vyskúšať nedajú (ich cena by rapídne narástla). Jediná možnosť je v Lipanoch – v sídle spoločnosti (okr. Sabinov). V princípe máte 14 dní na ich vyskúšanie v pohodlí domova tak, že si tovar objednáte. Ak Vám nesadnú/nebudete s nimi spokojný/alebo budete mať iný dôvod, pošlete nám ich nepoškodené naspäť (Lipany Slovensko) a ich plnú cenu Vám čo najskôr vrátime.
   Zatiaľ sa nám nevrátili ani jedny, ba naopak, viacero zákazníkov si už objednalo aj druhé či tretie okuliare v momente keď dostali prvé. Miroslav Kaclík

   1. Dobrý deň, je k dispozícii nejaký údaj o priepustnosti svetla v percentách ? U fotochromatických okuliaroch sa tento údaj uvádza.
    Ďakujem vopred za odpoveď.

    1. Dobrý deň,
     tento údaj sa uvedie na vyžiadanie a a je uvedený v každom návode priloženom k okuliarom. Pre forochromatický filter sú hraničné hodnoty priepustnosti v tomto rozsahu: kategória filtra (max. KAT 3 (16%) – min. KAT 1 (48%)) s povolenou odchýlkou (+/- 3%).

  1. Dobrý deň,
   dioptrický klip vyberiete povytiahnutím zo stredovej západky. Nemal by to byť väčší problém. Nie je ani potrebné dávať dole zorník. Skontrolujte len či zosadeniu nebráni nosovka. Prípadne ju upravte tak aby sa klip dal pohodlne uchopiť.

 1. Dobrý deň,
  prosím vás o informáciu, ako rýchlo reagujú tie fotochromatické okuliare na zmeny svetla?
  Napr. je to dôležité pre cyklistov pri prechode zo slnečnej lúky do tieňa lesa, či cyklochodníka do tmavej časti nejakého podjazdu, či tunela a pod…
  Používam už roky jedny také fotochromatické (žiaľ už sa nevyrábajú) a ich reakcia je naozaj rýchla, čo je super.
  Ďakujem

  1. Dobrý deň,
   fotochromatické okuliare reagujú tak, ako zvyčajne reagujú aj iné fotochromatické okuliare. Fotochromatický filter je postavený na chemickej reakcii. Zatmavenie prebehne takmer okažite, vyblednutie je postupné a trvá dlhšie. Kažodpádne zorník je v KAT 1 až hraničná hodnota medzi kategóriou 2/3 pri naozaj silnom UV žiarení (nie sú upne tmavé). Tým je zabezpečená okažitá základná viditeľnosť aj pri vjazde do podchodu či tunela a postupne sa zlepšuje. Pri prechode lesom je to ešte lepšie. Máme viaceré pozitívne spätné väzby od zákazníkov. Niektoré viete nájsť aj v komentároch pod našimi príspevkami. Každopádne máte 14 dní na ich vyskúšanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať emailom, správou na FB alebo telefonicky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík